skontaktuj się z nami

+48 531 036 528
+48 12 653 08 84
znajdź nas na FB f Logo white 50
hostele Kraków Hostel Bazar

projekt i realizacja: DOMENA

Wszystkie pokoje w hostelu Bazar są czyste, wygodne i nowocześnie urządzone.

Wygodne łóżka w pokoju pozwolą na dobry wypoczynek po aktywnie spędzonym dniu. Każdy z pokoi posiada łazienkę z prysznicem i zestawem kosmetyków. Dodatkowo w pokojach znajdują się telewizory z wieloma kanałami telewizyjnymi. Do dyspozycji Gości jest również szafa na bagaż i ubrania. Nasi goście mogą także korzystać z szybkiego połączenia do Internetu Wi-Fi w cenie noclegu.

Pokój jednoosobowy:

Przytulny pokój z pojedynczym łóżkiem, wygodnym materacem i kompletem pościeli. W pokoju łazienka z kabiną prysznicową oraz zestawem kosmetyków (szampon, mydło). Dla Państwa wygody dostępny jest również komplet ręczników oraz woda. Na wyposażeniu pokoju jest telewizor, a także dostęp do Internetu WiFi.

p1

Pokój dwuosobowy:

Przestronny pokój z dwoma oddzielnymi łóżkami, wygodnymi materacami, kompletem pościeli. W pokoju łazienka z kabiną prysznicową oraz zestawem kosmetyków (szampon, mydło). Dla Państwa wygody dostępny jest również komplet ręczników oraz woda. Na wyposażeniu pokoju jest telewizor, a także dostęp do Internetu WiFi.

p2

Pokój trzyosobowy:

Przestronny pokój z trzema oddzielnymi łóżkami, wygodnymi materacami, kompletem pościeli. W pokoju łazienka z kabiną prysznicową oraz zestawem kosmetyków (szampon, mydło). Dla Państwa wygody dostępny jest również komplet ręczników oraz woda. Na wyposażeniu pokoju jest telewizor, a także dostęp do Internetu WiFi.

p3

Pokój ośmio osobowy:

Przestronny pokój z ośmioma oddzielnymi łóżkami, wygodnymi materacami, kompletem pościeli. W pokoju łazienka z 2 kabinami prysznicowymi oraz zestawem kosmetyków (szampon, mydło). Dla Państwa wygody dostępny jest również komplet ręczników oraz woda. Na wyposażeniu pokoju jest telewizor, a także dostęp do Internetu WiFi.

Każdy pokój wyposażony jest również w stolik i krzesła.

W recepcji hostelu dla naszych Gości jest dostępne żelazko i deska do prasowania a także suszarka do włosów.

Życzymy udanego pobytu!